Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

zamordował dziewczynę i ***ył z 11 piętra. poszło o jej przyjaciela?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 maja 2017 r. o 17:24 Powrót do artykułu
Iwona ma rację. Od nauki są dziewczyny, a faceci od czego innego. Facet powinien  być wysportowany, dobry w łóżku i umieć się bić. I znać podstawy techniki tj. przykręcić żyrandol, zamontować kran, skręcić meble, wymienic koło w samochodzie. Jak facet lubi sie uczyć i czytać książki  to panowie nie obraźcie się dla mnie pedał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd wiecie, że nie skończył 6 klasy, może po prostu nie skończył 3 klasy gimnazjum. Wykształcenie gimnazjalne,co to jest, nigdy o czymś takim nie słyszałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Sylwia93 Mam tatułarz,chydrałulik tesz ze mnie dobry bo prysznic potrafię wziońść a i elektryk dobry jezdem bo kabel miedziany potrafię z.....ć. Koharz mnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widac, że jesteś tępą idiotką, żal czytać takie wypociny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny lubią niegrzecznych chłopców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy normalny chłopak musi od czasu do czasu komuś przy...pier...dolić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A PIS gada, że gimnazja to wylęgarnia patologii...
  No i ma rację.  A ten typ jest tego przykładem.  Nie ma czegoś takiego jak wykształcenie gimnazjalne, gość na pewno chodził do gimnazjum, aże go nie skończył to się traktuje jakby nie skończył podstawówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co studiowała. Pewnie jakąś "pedagogikę". Hehe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że może i nie miejsce, i nie czas na takie komentarze, ale dziwię, że dziwicie się dziewczynie. Znam takie "studentki". Brat Sebiks, ojciec skończona zawodówka, w porywach jakieś wieczorowe technikum, matka sklepowa  po samym liceum bez studiów wyższych (albo i to nie), dziadkowie po 7 (albo i 4) klasach szkoły podstawowej skończonej w jakiejś wiejskiej pipidówie. Niedzielny obiad skończony pijanym ojcem i mordobiciem. Takie dziewczyny innego życia nie znają, a za wzór chłopaka służy im brat i ojciec. Ich studia też najczęsciej jakieś bylejakie, zaoczne łączone z pracą w sklepie obuwniczym, albo na prywatnej uczelni. Ewenualnie jakiś deficytowy kierunek na UMCSie albo Uniwerku Przyrodniczym. Zaznaczam, że nie znam (i nie znałem) tej dziewczyny i nie wiem jak było w tym przypadku, a na komentarz sobie pozwoliłem sobie pod wpływem innych komentarzy pod powyższym artykułem.  Kondolencje dla rodziny, choc , że rodzina ostatnie co ma w tej chwili na głowie to przeglądanie komentarzy na stronie Dziennnika Wschodniego, a słowa otuchy i tak niewiele tu zmienią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona i on oboje siebie warci, skończyli marnie, bo ona głupiutka zadawała się z szympansem intelektualnym. Chłopinka teraz będzie na spacerniak wyjezdzał na wózku, to jest kara 25 lat w wiezienia, psychika juz roslinka, cialo juz roslinka, i jeszcze bedzie ujezdzany w wiezieniu. nie zazdrosze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ten typek nie należał przypadkiem do grupy, która notorycznie wystaje w przeswicie Perłowa 8?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż powiedzieć jedno gów...warte i drugie gówn....warte. Jeżeli dziewczyna go znała z bo tak piszę w artykule i wiedziała że gościu ma konflikty z prawem i nie jest to "mandat za prędkość" to po jakiego diabła z nim była ? Niestety takie puste lale same są sobie winne jeden przykład jej, drugi przykład tej co z jakimś rumunem gaz waliła i ją rzekomo zgwałcili. Taka rzeczywistość daleko szukać nie muszę sąsiadka z bloku jeden mąż w pierdlu siedzi za rozboje, pobicia to sobie przygruchała fagasa co ją teraz leje, awanturuje się itd. Prawda jest taka że wartościowych i jako tako mądrych kobiet dziś jak na lekarstwo większość tego co łazi to wzrok błądzący w poszukiwaniu rozumu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Info z wczorajszego Kurierka : " Okazuje się także, że mężczyzna prawie 3 lata przesiedział w więzieniu, gdzie odpowiadał m.in. za rozbój, kradzież i przestępstwa narkotykowe. Wyszedł w 2015 r. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łobuz kocha najbardziej !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zdycha niezrównoważony śmieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielokrotnie karany za rozboje i wydziargany bandyta który nie zhańbił się nigdy pracą teraz korzysta z pieniędzy podatników na leczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już się tak nie srajcie z tym z***ym płaceniem to jest zalosne.. a tak się składa że pracował :) jak się nie wie za dużo to się nie ***i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajna dziewczyna od podstawowki ja znam obok siebie mieszkamy bylam w szoku jak dowiedzialam sie ze o nia chodzi niewiem czemu zaczela z nim chodzic jej byly to fajny facet ok.6 lat z nim chodzila miala innych ale zawsze wracala do bylego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktem jest ze ten kto ja zabil to znala go od dawna poniewaz razem spedzali czas i sa z jednego osiedla i grupy na grillu nawet pojawil siejej byly poniewaz byla to jedna paczka od gimnazjum sie trzymaly razem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe. A taki był wspaniały materiał genetyczny na męża i ojca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...